Įkeliami renginiai

TARP MŪSŲ, MERGAIČIŲ

sausio 17d. 18:00

  • Šis renginys jau praėjo.
| 5Eur

Tarp mūsų, mergaičių… (2018)

Žanras: Komedija

Sukurta: Lietuva

 

Populiariausių Lietuvoje komedijų „Tarp mūsų, berniukų…“ irKlasės susitikimas. Berniukaisugrįžta!“ režisierius šįkart nusprendė nukreiptižvilgsnį į dailiąją lytį. 

Juk visiems smalsu, apie kalba moterys, kai negirdi vyrai!.. O jeigu tos moterys dar tokios žaviosir tokios plepios, patikėkite, jos tikrai turi pasakyti!

Visa ši istorija prasidėjo nuo nekalto sumanymo: šešios geros draugės nusprendė smagiai ir jaukiaipraleisti savaitgalį užmiesčio SPA centre. Juknedažnai pasitaiko galimybė šitaip visoms susibėgti. 

Susitikimo nekantriai laukia visa šešeriukėjuk josartimos dar nuo studijųPedagoginiamelaikų. Tačiau nuo laikų tęsiasi ne tik draugystė, bet irnuoskaudų šleifas, kuris, matyt, ir vėl pakiš koją.

O gal šįkart vis dėlto pasiseks be moteriškų pykčių? Gal Daiva (M. Valiukaitė), kurios viena pernelygnemėgsta, iškeliaus anksčiau į pasimatymą su savoišrinktuoju, o likusios draugės kaip reikiantatsipalaiduos? Tiesa, vertėtų paminėti, kad Daivavienintelė moterų turi antrąją pusę ir planuojavestuves. Bet juk laukiasi ne Daiva, o Goda (I. Stasiulytė).

Nerūpestingu turėjęs būti savaitgalis netrukus virstatikru nesusipratimu, keliančiu grėsmę senaidraugystei. Kasdieniai pokalbiai apie visomsmoterims aktualius dalykus (vyrus, amžių irviršsvorį) netrukus perauga į skaudžias išpažintis, kaltinimus ir pagiežą. Bet kas ten supaisys moteriška draugystęVeikiausiai ji tiesiogneįmanoma be pavydo, pykčių ir intrigų. Lygiai kaipbe tarpusavio supratimo ir gebėjimo atleisti. Kasnugalės ar senos nuoskaudos ar moteriškassolidarumas ir draugystė? 

Žinoma, „Tarp mūsų, mergaičių…“ subalansuotasmoterims (ypačSekso ir miestogerbėjoms), tačiaufilmą privalo pamatyti ir vyrai. Ir ne vien smalsumovedami, kad išgirstų tos moterys kalba, kai nėra šalia.

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

Režisierius: Kęstutis Gudavičius 

Vaidina: Ineta Stasiulytė, Rimantė Valiukaitė, Gabriele Malinauskaitė-Rudzienė, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė, Aušra Štukytė, Rasa Marazaitė.

 

Filmo treileiris: https://www.youtube.com/watch?v=RtNve6BEqxM

Informacija

  • Data: sausio 17
  • Laikas: 18:00
  • Kaina: 5Eur

Vieta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.