Įkeliami renginiai

GRUPĖ AMBROZIJA PRISTATO MUZIKOS IR HUMORO ŠOU

2018 gruodžio 5d. 18:00 - 20:00

  • Šis renginys jau praėjo.
| 10-12

     Grupės „Ambrozija“ ir „Sadūnų“ muzikos ir humoro šou

 

Humoro grupė „Ambrozija“ tęsia kelionę po Lietuvos koncertų sales, pristatydama naujausią savo kūrinį – muzikos ir humoro šou kartu su „Sadūnais“

Pulkas naujų ir jau vizitine „Ambrozijos“ kortele tapusių kultinių personažų pasitiks Jus šiame fantastiškame, humoro klasikais tapusių atlikėjų koncerte, o beprotiški Tatos ir Stefos nuotykiai, nauji Beausio humoro receptai ir iš koto verčiantys Bobulių dialogai – stebins, linksmins ir neleis atsikvėpti iki paskutinės renginio akimirkos.

Žiūrovų tikrai nenuvils ir seni „Ambrozijos“ bičiuliai, pašėlę aukštaičiai, daugkartiniai „Duokim garo“ nugalėtojai, LNK muzikinių dvikovų dalyviai – spalvingoji folk šoko kapela „Sadūnai“. Trankios pasiutpolkės, jausmingi romansai, „sadūniškai“ aranžuotos populiarios dainos – lyg vyšnaitė ant šio puikaus renginio torto.

Tad tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių, kas pamiršote, ką reiškia gerai leisti laiką, žinokite – šis šou skirtas Jums!

Grupės „Ambrozija“ Ir „Sadūnų“ koncertas Šakių kultūros centre vyks gruodžio 5 d., 18 val., o bilietas į šį koncertą – puiki dovana Jūsų bičiuliams ir artimiesiems!

Bilieto kaina – 10€/12€.

Informacija

  • Data: 2018 gruodžio 5
  • Laikas: 18:00 - 20:00
  • Kaina: 10-12

Vieta

One comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.