Įkeliami renginiai

Baltoji iltis

2018 gruodžio 15d. 14:00 - 16:00

  • Šis renginys jau praėjo.
| 4Eur

Baltoji iltis (dubliuotas)

Trukmė1h 25 min

CenzasN-7. Jaunesniems būtina suaugusiojopalyda

 

Dirbęs prie tokių Holivudinių kino projektų kaipGeležinis žmogus 3“ (angl. „Iron Man 3“), „Devintasis“ (angl. „9“) beiLinksmosios pėdutės“ (angl. „Happy Feet 2“), „Oskarą geriausią 2013 m. trumpametražį animacinį filmukąPonasHublotas“ (angl.Mr. Hublot“) pelnęs animatoriusAlexandras Espigaresas debiutuoja pilno metro režisūroje pristatydamas nepaprastą istorijąBaltojiIltis“ (angl. „White Fang“), sukurtą pagal rašytojoDžeko Londono 1906 m. išleistą romaną.

Prestižiniame kino festivalyje „Sundance“ šis filmassulaukė tik pačių geriausių įvertinimų tiek filmąžiūrėjusių kino mylėtojų, tiek ir kino kritikų pusės.Pastarieji gyrė netipinį animacijos pateikimą ir labaijautrią istoriją, sukeliančią tik pačias gražiausiasemocijas.

Prie didelį įspūdį sukeliančios animacijos prisidėjovisa išradingų kino profesionalų grupė, kuripasistengė užtikrinti tikroviškumo ir fantazijos vizijąstebint šią neeilinę istoriją. Todėl žiūrovai žiūrėdamišią juostą išvys neregėtus vaizdus, kuriais negalipasigirti nei vienas Holivudinis žanro projektas. 

Filmas pasakoja apie indėnų žemėse augantį stiprų, gudrų ir ištikimą nuostabaus grožio vilkšunį Baltąjąiltį. Bandantis prisitaikyti prie visokiausių gyvenimoaplinkybių, vieną dieną jis papuola į indėno PilkojoBebro rankas, kuris atveda vilkšunį į savo kaimą. 

Tačiau, Pilkojo Bebro kaimas tapo tik laikinais namaisBaltajai ilčiai. Visai netrukus, gyvūnas yra apgauleparduodamas niekingam žiaurių ir nelegalių šunųkovų organizatoriui. Baltajai Ilčiai kiekvienamežingsnyje tenka kovoti dėl išlikimo, ginti savo gyvybęir kentėti nuo žmonių žiaurumo. Jis prievartatreniruojamas tapti nuožmiu kovotoju šunųpjautynėse, bet išdidus ir garbingas vilkšunisnusprendžia jose nebedalyvauti. Ar pavyks BaltajaiIlčiai ištrūkti nelaisvės?

Ši neįtikėtinai jautri BALTOSIOS ILTIES kelionė bei joatsidavimas žmonėms leis jums patirti patįįspūdingiausią kvapą gniaužiantį nuotykį savogyvenime jau visai netrukusnuo lapkričio 9 dienos.

Filmas rodomas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
Filmo treileris: https://www.youtube.com/watch?v=xruz93uDCKg


REŽISIERIUS: Alexandre Espigares

Informacija

  • Data: 2018 gruodžio 15
  • Laikas: 14:00 - 16:00
  • Kaina: 4Eur

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.