Šventinė apyrankė

zanavykų krašto susibūrimo apyrankė
Didysis pasaulio zanavykų susibūrimas „Apkabink savo kraštą“ – tai šventė, turinti kilnius tikslus bei siekianti palikti ne tik nepamirštamus įspūdžius, bet ir apčiuopiamas materijas, kurios dar ilgai primins apie Zanavykijoje vykstančius įspūdingus renginius. Pagrindinis šventės suvenyras – APYRANKĖ su privilegijomis, kurią jau netrukus bus galima įsigyti Šakių kultūros centre, o artėjant didžiajam renginiui ir jo metu naudotis jos teikiamomis gėrybėmis. Šakių krašto verslininkai jau suka galvas, kokias privilegijas dovanos savo klientams, turintiems šventinę zanavykų susibūrimo apyrankę, o renginio organizatoriai, Šakių kultūros centras, taip pat stengiasi įprasminti šio suvenyro sklaidą tarp renginio dalyvių. Šventinės apyrankės privilegijos:
 • garantuosime Jums vietą Šakių „Varpo“ mokyklos stadione, kur vyks įspūdingi pagrindiniai koncertai;
 • dalyvausite didžiajame zanavykų ŽAIDIME, kur galėsite laimėti daugybę prizų;
 • turėsite galimybę naudotis įvairiomis nuolaidomis ar akcijomis, kurios vyks šventinės savaitės ir renginio metu.
Įsigyk apyrankę ir būk šventės dalyvis su privilegijomis! Apyrankės kaina: 5 Eur. Apyrankes įsigyti galite: Šakių kultūros centro kasoje Zanavykų muziejuje Šakių rajono viešojoje bibliotekoje P.S. Vaikai iki 7 metų į renginius bus įleidžiami nemokamai.   ĮSIGIJUS ŠVENTINĘ APYRANKĘ:
 • 20 % nuolada visoms prekėms Parduotuvėje "ALGEDASA" birželio 21-23 d.
 • UAB “Lauksva” – visa savaitę vyks akcija. Pirk baldą – gauk firminę dovanėlę!
 • Optika “Žvilgsnis” – 40 % nuolaida visų akinių rėmeliams ir saulės akiniams
 • UAB “Valtėja” – 15 % nuolaida visoms prekėms
ŠVENTINIO ŽAIDIMO PRIZAI IR JŲ STEIGĖJAI:
 • UAB “Valtėja” – 300 Eur kuponas
 • UAB “Gulbelė” – 200 Eur vertės kuponas ir 10 kuponų iš visų filialų
 • UAB „Lauksva“ – fotelis KLEO ir 20 pagalvėlių.
 • Parduotuvė „Algedasa“ – 50 Eur vertės kuponas
 • Laikraštis „Draugas“ – 5 elektroninės laikraščio prenumeratos (3 mėn.)
 • Salonas „Nomeda“ – 4 kuponai paslaugoms
 • Parduotuvė „Saulė“ – 2 kuponai po 3 Eur.
 • UAB „Pas Dalužę“ – 20 Eur vertės kuponas
 • MB „Pasakos namelis“ – 2 kuponai po 20 Eur
 • UAB “Deva” – 3 kuponai po 30 Eur
 • Knygynų tinklas “Pegasas” – kuponai
 • Restoranas “Centras” – 4 kuponai po 10 Eur
 • Riko prekyba – 5 kuponai po 10 Eur
 • UAB “Jundula” – 30 Eur vertės kuponas
 • UAB „Gelvybė“ – 10 kuponų po 1o Eur
 • UAB „Šakių gėlės“ – 2 gėlės jūsų namams
 • UAB „Moba“ – 3 kuponai po 20 Eur
 

Programa

Birželio 21 d. programa

Zanavykų muziejaus įkūrimo 90 – mečio paminėjimas

13:00

Birželio mėn.  21 d. 13 val.  Zanavykų muziejaus įkūrimo 90-mečio                                                     paminėjimas.

Baltos varnos “Dalija”

13.00 Šventės atidarymas – diskusija „Pokalbiai tarp kartų „Muziejus vakar, šiandien, rytoj“. Svečių sutikimas. Šakių pučiamųjų instrumentų orkestro koncertas.

13.30 Ištrauka  iš  Kazlų  Rūdos   savivaldybės kultūros  centro teatro ,,Žalvarnis“ spektaklio apie Kazį Grinių ,,Nerimstanti širdis“

14.00 Šventiniai pranešimai, pasisakymai, sveikinimai.  Koncertuoja kanklininkė Aistė Bružaitė ir birbynininkas Egidijus Ališauskas.

Į minėjimą bus pakviesti įvairių įstaigų ir organizacijų atstovai. Taip pat vyks Etninės kultūros globos tarybos prie LR Seimo, Suvalkijos (Sūduvos) regioninės etninės kultūros globos tarybos išvažiuojamasis posėdis į Zanavykiją, skirtas Zanavykų muziejaus įkūrimo 90-mečiui paminėti.

Kanklininkė Aurelija Bružaitė – Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytoja ekspertė, liaudies instrumentų metodinės grupės pirmininkė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė, Liaudies instrumentų katedros vedėja, kuriai kompaniją palaikys Egidijus Ališauskas – Lietuvos kariuomenės orkestro Kapelmeisteris, vyr. dirigentas ir vadovas, Lietuvos teatro ir muzikos akademijos docentas, liaudies instrumentų orkestro vadovas.

18 val. Vaikų dainavimo grupės “Šmiki šmaki” koncertas.

19 val.  Gyvos muzikos koncertas su grupe „Baltos varnos“ – seserų Tersės ir Mildos Andrijauskaičių duetas, kurios skleis ypatingą aurą savo paslaptingai gaivia kūryba.

Birželio 22 d. programa

ŠVENTĖS ATIDARYMO CEREMONIJA. Diskusija „Mano kraštas šimtmečio kelyje”

16:00

Algimantas Kasparavičius

Gitanas Nausėda

Zita Kelmickaitė

Po iškilmingos renginio atidarymo ceremonijos Šakių “Žiburio” gimnazijoje vyks konferencija “Mano kraštas šimtmečio kelyje”, kurioje dalyvaus garbūs svečiai. Turėsime neeilinę progą susitikti su SEB banko prezidento patarėju, finansininku, ekonomistu Gitanu Nausėda. Istorijos detales, svarbias mūsų Zanavykijai Lietuvos šimtmečio kontekste, aptars humanitarinių mokslų daktaras, istorikas Algimantas Kasparavičius. Į Šakius taip pat atvyks pozityvios nuotaikos nestokojanti, etnomuzikologė, TV laidų vedėja Zita Kelmickaitė. Konferencijoje numatomi ne tik pranešimai, įžvalgos, bet ir diskusijos, įtraukiančios į pokalbius visus šio renginio dalyvius.

Festivalis „ŠOKIŲ KOVOS“

18:00

Zigmantas Baranauskas

Festivalis “ŠOKIŲ KOVOS” – tai interaktyvus renginys, skirtas ne tik šokio mylėtojams, bet tiems, kas nori patirti geros nuotaikos pliūpsnį bei smagiai praleisti laiką mūsų žaliojo J. Lingio parko apsuptyje. Renginyje pamatysime ne tik įvairaus žanro ir įvairių amžiaus grupių Šakių rajono šokio kolektyvų pasirodymus bei jaunimo vokalistų atliekamus kūrinius.  Festivalio finalui visi dalyviai ruošia bendrą pasirodymą – masinį šokį, kuris įprasmins šį susitikimą.

Festivalio vedėjas – šmaikštusis Zanavykijos krašto aktorius Zigmantas Baranauskas!

Paspaudę nuorodą “Masinis šokis” galite išmokti finalinio masinio šokio judesius ir birželio 22 d. prisijungti prie visų festivalio dalyvių šokių aikštelėje!!!

Masinis šokis

 

 

Prisiminimų vakaras „Prie gimtinės slenksčio“

20:00

Renginio vedėjas Paulius Ambrazevičius

Jautrus ir šiltas prisiminimų vakaras, skirtas iš mūsų tarpo amžinybėn išėjusiems Šakių krašto šviesuoliams atminti ir jų iškilių darbų paliktas pėdas pagerbti. Programoje dalyvaus mūsų krašto talentai skleidžiantys savo nuoširdžią kūrybą žiūrovui ir žymūs meno ir kultūros atstovai, garsinantys Šakių vardą visoje Lietuvoje.

Renginio svečias ir vedėjas Lietuvos rašytojas, vertėjas, humoristas, televizijos laidų vedėjas, mūsų kraštietis Paulius Ambrazevičius.

Tarptautinis cirko projektas „4 STICHIJOS“

22:30

Keturios stichijos įsisuks virš Šakių ežero  

Birželio 22 d.  22.30 val. smalsuolių keliai susikirs prie Šakių ežero, kur bus paskelbta tarptautinio cirko festivalio „4 stichijos“ pradžia, kuris ant Šakių ežero sujungs pasaulio sandarą atspindinčias gamtos jėgas – Žemę, vandenį, orą ir ugnį.

Į Šakių ežerą atplukdytos prieplaukos virs unikalaus reginio scenomis. Ir jose, ir erdvėse ant kranto publikos lauks įspūdingas šou, kuriame pasirodys įvairių šalių vokalistai, muzikantai, cirko artistai. Festivaliui kuriama originali choreografija, šviesų ir garso efektai, muzika. Garso takelį specialiai renginiui sukūrė olandai – Nickas Paupptit bei Dj Dave Nazza.

Viešnia iš Lenkijos, sportinės akrobatikos Lenkijos čempionė, dalyvavusi Europos ir Pasaulio čempionatuose Agnieszka Rawinis surengs netradicinį pasirodymą vandens pripildytoje taurėje.

Festivalyje bus gausu ir lietuvių pasirodymų. Savo numerius pristatys Lietuvoje ir Europoje gerai žinomi Šakių cirko mokyklos auklėtiniai. Šakių gyventojai atpažins buvusį miesto meno mokyklos mokytoją, orkestro vadovą, trimito virtuozą, studijavusį Italijos „Conservatorio Statale G.P. Da Palestrina” konservatorijoje, grojusį įvairiuose pučiamųjų instrumentų bei simfoniniuose orkestruose, Nerijų Jakštonį. Scenoje pasirodys solistė Vismantė Vasaitytė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dainavimo specialybės studentė. Vismantė – daugkartinė konkurso „Dainų dainelė“ laureatė, tarptautinio S. Moniuškos konkurso laureatė, aktyviai koncertuojanti ir Lietuvoje, ir užsienyje. Scenoje taip pat pasirodys aktorė ir atlikėja Neringa Nekrašiūtė.

Grandiozinio renginio Šakiuose režisierius ir choreografas – žinomas šokio pedagogas Marijanas Staniulėnas. Televizijos projekto „Lietuvos balsas“ režisierius, šokęs Lietuvos ir užsienio teatruose, kasmet režisuoja ir kuria choreografiją M.A.M.A. apdovanojimams, televizijos šokių projektams. Du kartus iškovojęs pasaulio hiphopo čempiono vardą, Marijanas yra dirbęs su JAV, Pietų Korėjos muzikantais, kūręs šokius jų vaizdo klipams, taip pat dirba režisieriumi ir choreografu Turkijoje vykstančiame grožio konkurse „Miss Exlusive of the World“.

Įspūdingus, originalius kostiumus projektui sukūrė ilgametė Klaipėdos sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra“ narė, daugkartinė Europos ir pasaulio čempionatų prizininkė, trenerė, drabužių dizainerė Aina Zinčiukaitė.

Cirko tradicijos Šakiuose senos. 1959 metais čia buvo įsteigtas pirmasis Baltijos šalyse cirkas “Žuvėdra”. Tarptautinio cirko festivalio “4 stichijos” iniciatoriai – Šakių cirko mokyklos vadovai, profesionalūs cirko artistai Itana ir Raimondas Januševičiai.

 

 

 

 

 

 

Birželio 23 d. programa

„ŠAKIAI – SVEIKATOS MIESTAS“

9:00


Tarptautinis sveikatingumo skatinimo projektas (Lietuva – Lenkija).
Šakių rajono savivaldybės administracija jau nuo 2017 metų balandžio įgyvendina tarptautinį projektą „Draugystės parkai 2“. Tai INTERREG V-A-Lietuvos-Lenkijos programos lėšomis bendrafinansuojamas projektas, įgyvendinamas kartu su ilgamečiu Zanavykų krašto  partneriu – Lenkijos Goldapo savivaldybe. Pagrindinis projekto tikslas – bendradarbiauti su kaimynais kuriant sąlygas ir skatinant gyventojų, ypač vaikų ir jaunimo, aktyvumą sveikos gyvensenos srityje, investuoti ne tik į infrastruktūrą, bet ir į fizinę ir psichinę sveikatą, didinti visuomenės suvokimą apie sveikatos svarbą.

Tuo tikslu abiejuose miestuose numatoma įrengti žaliąsias erdves, skirtas rekreacijai, sveikos gyvensenos užsiėmimų organizavimui. Vykdant projektą planuojama rengti sveikos gyvensenos skatinimo šventes tiek Šakiuose, tiek Goldape. Įvairiose miesto vietose jau vyksta arba planuojami vykdyti įvairūs sveikatinimo, fizinio aktyvumo, atsipalaidavimo užsiėmimai (mankštos, joga, šiaurietiškas vaikščiojimas, aerobika ir kita).

Planuojami pasiekti šio projekto rezultatai – parengta ir projektui pasibaigus Šakiuose ir toliau vykdoma sveikos gyvensenos skatinimo programa, sveikatingumo  skatinimo veikla abipus sienos abiejų savivaldybių teritorijose bei įrengti ar pagerinti du infrastruktūros objektai. Šakiuose – tai tolesnis miesto skvero kaip būsimos sveikatinimo veiklų organizavimo vietos  rekonstravimas, o Goldape  – rekreacinio skvero, vaikų žaidimo aikštelės ir mini golfo įrengimas Zdrojowa Promenade kurortinėje vietovėje.

Renginio “Apkabink savo kraštą” metu Šakiuose svečiuosis projekte dalyvaujančių žmonių grupė iš Goldapo bei bus organizuojami sveikatingumo užsiėmimai,  Šakių “Varpo” stadione įsikurs sveikos mitybos paviljonas.

SPORTAS, PRAMOGOS, VEIKLA VAIKAMS, EKSKURSIJOS, MUGĖ

Nuo 9:00

Nuo 10.00 val.

SPORTO VARŽYBOS

Grafikas:

23 d. Šeštadienis:

10.00 val. Dviračių žygis (startas J.Lingio parke)

11.00 val. Štangos spaudimo varžybos J.Lingio parke;

11.00 val. Lauko teniso turnyras J. Lingio parke;

11.00 val. Futbolo turnyras;

11.00 val. Pasiplaukiojimai irklentėmis Šakių ežere.

Dėl platesnės informacijos kreiptis į Šakių JKSC direktorės pavaduotoją Rimą Mozūraitienę (Tel. 8-624-78553) ir sekti info internetinėje svetainėje: www.sakiujksc.lt

VAIKŲ ERDVĖ J.LINGIO PARKE

 Nuo 10 val. Visi mažieji šventės dalyviai kviečiami į J. Lingio parką, kur vyks edukacijos, įdomios, aktyvios veiklos, erdvė šėlionėms.

11.30 val. Šakių darželio – mokyklos “Berželis” grupės “Katinėliai” muzikinė pasaka “Išdaigos darže”

12 val.  Linksmas susitikimas su Piratais.

Du padūkę Piratai, perplaukę visą pasaulį skersai išilgai atvyks į nuostabių prisiminimų kupiną Zanavykų kraštą tam, kad birželio 23 d. jį apkabintų kartu su visais mažaisiais zanavykais.

EKSKURSIJOS PO ŠAKIŲ KRAŠTO DVARUS, MUZIEJŲ LANKYMAS

Birželio 23 d. rezervavuoti laikai pažintinėms ekskursijoms:

12 ir 15 val. Gelgaudiškio dvaras

11 ir 13 val. Zyplių dvaras

12 ir 15 val. Kidulių dvare organizuojama edukacija „Napoleono lobio paieška“

Daugiau informacijos apie Šakių rajono lankytinas vietas, maitinimo ir apgyvcendinimo įstaigas: http://www.sakiaitic.lt/

Zanavykų muziejus visos šventės metu laukia lankytojų ir svečių savo erdvėse. Jūsų lauks gidai, pasiruošę pristatyti Zanavykų muziejaus ekspozicijas.

Resrtoranas “KUCHMISTRAI” visos šventės metu siųlo registruotis ir užsisakyti edukaciją “Zanavykų ragaučius”, kuriame galėsite susipažinti su zanavykiškos virtuvės istorija ir ypatumais, paragauti tradicinių zanavykiškų patiekalų, pabūti Dvariško restorano aplinkoje, isikūrusioje Zyplių dvaro ansamblyje.

https://www.facebook.com/kuchmistrai/

Kavinė “KIBA” šakiečiams ir miesto svečiams Pasaulio zanavykų susibūrimo metu žada puikų aptarnavimą ir zanavykiškų patiekalų asortimentą. Būtinai užsukite pasistiprinti!

AMATININKŲ IR SVEIKUOLIŠKŲ PRODUKTŲ MUGĖ „VARPO“ MOKYKLOS STADIONE

Susitikimai „Aplankyk savo mokyklos suolą“

Šakių krašto Nepriklausomybės akto signatarams skirto paminklo atidengimo ceremonija

16:00

Didžiojo zanavykų susibūrimo “Apkabink savo kraštą” metu prie Šakių rajono savivaldybės bus atidengtas Šakių krašto Nepriklausomybės akto signatarams skirtas paminklas, įprasminantis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį ir paliksiantis atminimo šviesą apie mūsų krašto ir visos tautos kūrėjus ateinančioms kartoms.

Paminklo Šakių krašto signatarams autorius – skulptorius Mindaugas Šnipas

Paminklo atidengimo ceremonija prie Šakių rajono savivaldybės vyks birželio 23 d. 16 val.

ŠVENTINĖ EISENA MIESTO GATVĖMIS

16:30

Šventinė eisena V. Kudirkos gatve

Maršrutas: V. Kudirkos g. (Jaunimo kūrybos ir sporto centro aikštelė) – Vasario -16 osios g. – “Varpo” mokyklos stadionas.

Meno mėgėjų kolektyvų koncertas – palydėtuvės į 2018 metų Dainų šventę „VARDAN TOS…“

17:00

Palydėtuvės į Dainų šventę…

Didžiojo zanavykų susibūrimo “Apkabink savo kraštą” metu visi Šakių rajono meno kolektyvai sveikins visus susirinkusius, dovanodami savo nuostabius pasirodymus, skirtus 2018 metų Dainų šventei “Vardan tos…”

Šakių rajono meno mėgėjų delegacija, vykstanti į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio 2018 metų Dainų šventę yra viena didžiausių, puikiai praėjusių atrankas ir pasiruošusių paminėti savo šalies gimtadienį bei puoselėti unikalias Lietuviškojo meno tradicijas.

Birželio 23 d. 17 val. turėsite puikią galimybę išvysti visus liaudiško šokio ir vokalo kolektyvus, kurie dalyvaus Šokių ir Dainų dienų renginiuose Vilniuje. Savo pakilia muzika šventę taip pat puoš Šakių kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras bei Mamų ir dukrų kvartetas.

Nepraleiskite šio reginio ir būkite mažosios Dainų šventės Šakiuose liudininkais…

SIMBOLINIS ZANAVYKŲ SUSIKABINIMAS

19.50

Tai akimirka, kurioje privalai būti, mielas zanavyke!
Pagrindinis šventės “Apkabink savo kraštą” akcentas – SIMBOLINIS ZANAVYKŲ SUSIKABINIMAS, kuris atspindės renginio idėją – susitikti, apsikabinti, pabūti ir prisiminti savo gimtąjį Šakių kraštą.
Šio susikabinimo metu galėsime įsitikinti koks didelis būrys zanavykų, susirinkusių “Varpo” mokyklos stadione, vieningai iškels sukabintas rankas į viršų ir išdidžiai dainuodami aukštins savo lietuviškas šaknis.

Grupės “El Fuego” koncertas

20:00


Grupė “El Fuego” (isp. “Ugnis”) – Lietuvos vokalinė vaikinų grupė, kurios sudėtyje – trys operinio balso vokalistai, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantai.
Nariai:
Rokas Spalinskas
Jonas Sakalauskas
Paulius Bagdanavičius

Monikos Pundziūtės – Monique koncertas

21:00

Monique “Nenoriu grįžt namo”

 

Monika Pundziūtė (sceninis vardas Moniqué; g. 1997 m. rugsėjo 20 d. Vilniuje) – Lietuvos dainininkė, televizinio muzikos talentų konkurso „X Faktorius“ 3-iojo sezono nugalėtoja (2015/2016 m.).

DŽORDANOS BUTKUTĖS ir GRUPĖS gyvo garso koncertas

22:00

Džordana Butkutė “Nemylėjau tavęs”

Džordana Butkutė-Strasevičienė (g. 1968 m. spalio 3 d. Raseiniuose) – Lietuvos roko ir pop muzikos atlikėja.

Biografija
1986 m. debiutavo „Lituanikos“ festivalyje kartu su grupe „Impulsas“. 1987 m. Stanislovas Čepas pakvietė į vokalinį instrumentinį ansamblį „Nerija“. Tais pačiais metais festivalyje „Baltijos jaunystė-87“ ji pelnė publikos simpatijų ir žaviausios atlikėjos titulą. 1988 m. išrinkta festivalio „Baltijos jaunystė-88“ Mis.

1990 m. atstovavo Lietuvai tarptautiniame festivalyje „Jūrmala-90“. Tais pačiais metais konkurse „Jaunimo estrada-90“ Džordanos dainos užėmė dvi pirmąsias vietas: „Nemylėjau tavęs“ ir „Gimimo diena“.

1991 m. atstovavo Lietuvai festivalyje „Liepajas Dzintars“, gastroliavo kartu su Ivo Fomins ir grupe „Mistika“ Lietuvoje, Latvijoje, Austrijoje ir Danijoje. 1991 m. koncertinis turas Lenkijoje, Čekoslovakijoje ir Vokietijoje. 1991 m. gegužės 24 d. Džordana su grupe „Alibi“ Pop Art festivalyje iškovojo Didijį prizą (Grand prix). Vėliau koncertavo Danijoje, JAV, Londone. 2003 m. tapo televizijos TV3 realybės šou „Akvariumas-2“ nugalėtoja. 2012 m. gruodžio 12 d. ištekėjo už Elegijaus Strasevičiaus.

2014 m. surengė koncertinį turą „Nesudeginta ant Laužo“ po didžiausius šalies miestus, taip pat Alytuje ir Kėdainiuose. 2014 m. buvo išrinkta „Stiliaus“ moterimi. Muzikos asociacijos metų apdovanojimuose M.A.M.A. 2014 buvo apdovanota už viso gyvenimo nuopelnus lietuviškai muzikai, taip pat tapo metų atlikėja. 2017 m. įsijungė į „Lietuvos balso” teisėjų komandą.

Birželio 24 d. programa

Tikros Joninės!

5:00

Tikros Joninės Gelgaudiškyje!

2018 m. birželio 24- oji – diena, kuomet švenčiame vasaros saulėgrįžos šventę Rasas arba Jonines. Šiemet visus Šakių krašto žmones ir į jį sugrįžusius zanavykus Joninių švęsti kviečiame į Gelgaudiškį, prie Nemuno. Tikros Joninės po atviru dangumi prasidės birželio 24 d. 5 val. ryto – jūsų laukiame Mažųjų laivų prieplaukoje ties Gelgaudiškiu. Pasitiksime tekančią saulę, kupoliausime, pinsime vainikus, bursime iš žolynų, prausimės ryto rasa, padainuosime kartu su folkloro ansamblio „Šilupė“ dalyviais.

Prisilieskime prie giluminių tautosakos klodų, iš giliausių šulinių pasisemkime liaudies išminties, pabūkime kartu!

 

TRADICINĖ JONINIŲ ŠVENTĖ

19:00

Šimtmečio Zanavykų šventę vainkuos tradicinės Joninės Sudargo piliakalniuose, kur savo pasirodymus, skirtus Dainų šventei “Vardan tos…”, dovanos Šakių rajono folkloro kolektyvai ir kiti atlikėjai. Turėsime ne tik nepakartojamą gamtos aplinką Nemuno pakrantėje, bet ir nepamirštamas linksmybes, kurios būtinos šiai vasaros švenčių karalienei – Joninėms!

Joninių šventę vainikuos Ryčio Cicino ir šokėjų grupės “Rokada” koncertas!

Renginių žemėlapis

Zanavykų žemėlapis

Mielas zanavyke,

Mes laukiame tavęs 2018 metų birželio 21-24 dienomis Šakiuose, pasaulio zanavykų susibūrime „Apkabink savo kraštą!“ Nesvarbu, kur šiuo metu pasaulyje išsibarstę Šakių krašto žmonės, šio  žemėlapio pagalba galėsime vieni kitus surasti ir pradėti registraciją į didįjį susitikimą. Įvesk laukeliuose reikiamą informaciją, parašyk savo komentarą ir būk zanavykų žemėlapio dalis. Parodykime, kiek mūsų daug ir kokie mes vieningi!

   

Būk šventės savanoriu!

Pasaulio zanavykų susibūrimo „Apkabink savo kraštą“ komanda kviečia būti Šakių kultūros centro SAVANORIU. Tavo dalyvavimas ir pagalba, organizuojant tokio masto renginį, yra labai reikalinga! Taigi nesnauskite, po vieną ar po kelis drauge, jūs kiekvienas galite būti šios šventės dalimi ir pasijusti tikru zanavyku, kuriam ne tas pats kuo kvėpuoja gimtasis miestas Šakiai.   „Apkabink savo kraštą“ SAVANORIS turės galimybę:
 • Nemokamai gauti šventės apyrankę;
 • Vilkėti šventės marškinėlius;
 • Būti šventės dalyviu bei Šakių kultūros centro komandos dalimi;
Pildyti anketą! Laukiame Jūsų anketų, laiškų ar skambučių žemiau nurodytais kontaktais

Rėmėjai

INFORMACINIAI RĖMĖJAI

Kontaktai

Šventės organizatorius - Šakių kultūros centras Tel./Fax. +370 345 51058; Bilietų kasos Tel.: +370 345 51763 El.p. sakiaikultura@gmail.com Šventės idėjos autorius – Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius Tel. +370 620 99635 El.p. sakiaikultura@gmail.com Šventės koordinatorė – Šakių kultūros centro renginių organizatorė Laura Saunorienė Tel. +370 657 90162 El.p. laura.saunoriene@gmail.com