Monikos Linkytės ir pučiamųjų instrumentų orkestro „Panevėžio garsas“ koncertas

ŽIEMOS ŠVENTĖS IR JŲ LYDIMI STEBUKLAI PRASIDEDA!
Vienas tokių bus Šakių kultūros centre gruodžio 30 d. 16 val., sekmadienį, vyksiantis išskirtinio balso savininkės Monikos Linkytės ir pučiamųjų instrumentų orkestro „Panevėžio garsas“ koncertas.

Londone studijuojanti dainininkė didžiosioms metų šventėms sugrįžta į Lietuvą ir koncertas Šakiuose yra labai laukiama proga susitikti su širdį glostančios muzikos mylėtojais. Dirigento Martyno Bražo vadovaujamas pučiamųjų instrumentų orkestras „Panevėžio garsas“ kartu su viena populiariausių Lietuvos atlikėjų Monika Linkyte paruošė jos autorinių dainų, lietuvių kompozitorių ir pasauliui gerai žinomų kūrinių orkestrui aranžuotes.

Tad repertuaras, kaip ir jo atlikėjai, iš tiesų rinktinis ir nuostabi galimybė kartu su draugais, artimaisiais, kolegomis jaukiai pabūti kartu, pasiklausyti kruopščiai atrinktų dainų ir šio vakaro magijos įkvėpus laukti gražiausių metų švenčių.

O kad laukti neprailgtų, dalinamės naujausia Monikos Linkytės daina „Ant pasaulio krašto“ ir būtent šiam magiškam metų laikui sukurtu vaizdo klipu: https://youtu.be/xaq4-QX7aug

 

Kategorija:Renginiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

 

Įrašo autorius Šakių kultūros centras